Difference between revisions of "User:Bps"
From QWiki
| Line 22: | Line 22: | ||
| {{player|tumult|flag=se}} || {{player|RaggA|flag=gb}} || {{player|Turbo|flag=gb}} || {{player|glad|flag=ru}} | | {{player|tumult|flag=se}} || {{player|RaggA|flag=gb}} || {{player|Turbo|flag=gb}} || {{player|glad|flag=ru}} | ||
|- | |- | ||
| − | | {{player|Anni|flag=de}} || {{player|bleader|flag= | + | | {{player|Anni|flag=de}} || {{player|bleader|flag=fr}} || {{player|andy|flag=de}} || {{player|skurk|flag=se}} |
|- | |- | ||
| {{player|ocoini|flag=no}} || {{player|R1zla|flag=fr}} || {{player|Valdevab|flag=dk}} || {{player|Nautilus|flag=gb}} | | {{player|ocoini|flag=no}} || {{player|R1zla|flag=fr}} || {{player|Valdevab|flag=dk}} || {{player|Nautilus|flag=gb}} | ||
Revision as of 14:13, 6 August 2020
the BP lab.
Test of Counter
QH-Brackets
Test of overtime
Playoff B
Group 9
| Group 9 | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1. | 6-1 | 2-0 | +5 | ||
| 2. | 6-6 | 2-1 | 0 | ||
| 3. | 6-7 | 1-2 | -1 | ||
| 4. | 2-6 | 0-2 | -4 | ||
| Detailed Results | |||
|---|---|---|---|
| matrix |
3 | 0 | |
| Valde |
1 | 3 | |
| tumult |
3 | 1 | |
| Flamer |
1 | 3 | |
| matrix |
0 | 0 | |
| tumult |
3 | 2 | |
Group 10
| Group 10 | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1. | 9-2 | 3-0 | +7 | ||
| 2. | 2-3 | 0-1 | -1 | ||
| 3. | 0-3 | 0-1 | -3 | ||
| 4. | 0-3 | 0-1 | -3 | ||
| Detailed Results | |||
|---|---|---|---|
| Link |
3 | 0 | |
| dago |
0 | 0 | |
| Evil |
0 | 0 | |
| XuMuK |
0 | 3 | |
| Link |
3 | 2 | |
| Evil |
0 | 0 | |
Group 11
| Group 11 | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1. | 9-2 | 3-0 | +7 | ||
| 2. | 5-3 | 1-1 | 2 | ||
| 3. | 0-3 | 0-1 | -3 | ||
| 4. | 0-6 | 0-2 | -6 | ||
| Detailed Results | |||
|---|---|---|---|
| valera |
0 | 3 | |
| Zalon |
3 | 0 | |
| skulker |
3 | 2 | |
| alice |
0 | 0 | |
| valera |
0 | 0 | |
| skulker |
3 | 0 | |