Difference between revisions of "User talk:Bps"
From QWiki
m (→Hall of Fame) |
|||
| Line 150: | Line 150: | ||
! '''Total''' | ! '''Total''' | ||
|- | |- | ||
| − | | 1. ||{{team| | + | | 1. ||{{team|The Viper Squad|flag=fi}}|| align="center" style="background-color:{{MedalColour|1}};"| '''7''' || align="center" | 0|| align="center" | 0 |
!align="center"| '''4''' | !align="center"| '''4''' | ||
|- | |- | ||
Revision as of 06:03, 4 May 2017
Hall of Fame
Medals won per team
| Rank | team | Total | |||
|---|---|---|---|---|---|
| 1. | 7 | 0 | 0 | 4 | |
| 2. | 3 | 4 | 0 | 7 | |
| 3. | 0 | 1 | 2 | 3 | |
| 4. | 0 | 0 | 2 | 2 | |
| 5. | 0 | 0 | 2 | 2 | |
| 6. | 0 | 1 | 0 | 1 | |
| 7. | 0 | 1 | 0 | 1 | |
| 8. | 0 | 0 | 1 | 1 |